Druk cyfrowy DTG

Jest to jedna z najpopularniejszych i najnowszych metod znakowania ? druk DTG. Druk cyfrowy DTG czyli Direct To Garment to metoda nadruku bezpośredniego. Wykonywana jest przy pomocy maszyny drukarskiej, która tworzy obraz bezpośrednio na podstawie danych przesłanych z komputera. Nadruk cyfrowy z niezwykłą precyzją i dokładnością oddaje nawet najmniejsze elementy projektu. Możliwa jest także niemal dowolna personalizacja (zdjęcie bliskiej osoby na koszulce ) każdej pojedynczej kopii . Nadruk DTG jest opłacalny praktycznie od jednej sztuki.

Druk cyfrowy DTG będzie idealny do wydruku pełnokolorowych prac w małym nakładzie, wymagających szybkiej produkcji i elastyczności. Jest jedynym wyjściem gdy trzeba wydrukować mały nakład (czy jedną sztukę) koszulek z nadrukiem. Jest jednym z rozwiązań dla prac spersonalizowanych czyli dopasowanych dokładnie do konkretnej osoby. Koszulki DTG drukowane są w fotograficznej jakości, dlatego zdjęcia również idealnie nadadzą się do nadrukowania.

Technika druku cyfrowego, w przypadku najpopularniejszych obecnie maszyn elektrofotograficznych, bardzo przypomina sposób pracy drukarki laserowej, chociaż nieporównywalnie przewyższają jakością i szybkością przygotowania wydruku. Wykonywane koszulki DTG w kolorystyce CMYK są w bardzo dobrej jakości oraz mają perfekcyjne odwzorowanie kolorów. Maszyna do drukowania jaką wykorzystujemy w naszej firmie to model  Epson. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość w rozsądnej cenie

Zamówienia wykonujemy szybko i profesjonalnie.

Oddział: ul. Sadowa 107
32-020 Wieliczka
NIP 679-316-01-20
KRS 0000705058

Czynne: od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9-15
+48 515 750 700 lub 509-584-008
biuro@printress.pl